Sok Kubuś pełen zdrowia i smaku. Prosto z blendera.

Sok Kubuś to jeden z najbardziej popularnych soków dla dzieci. Słodki, gęsty i smaczny. Nic dziwnego, że jest tak chętnie wybierany.

A gdyby tak przygotować sok Kubuś w domu? W kilka minut, a w dodatku bez użycia sokowirówki czy wyciskarki? W 100%  z naturalnych składników i bez dodawania cukru?

Wystarczą świeże brzoskwinie, marchewka, jabłka i blender wysokoobrotowy by powstał pyszny i zdrowy sok dla dzieci

Tak to możliwe! Wystarczy świeża marchewka, brzoskwinie, jabłka i dobry, wysokoobrotowy blender.

Dla naszego blendera Blendtec nawet tak twarde składniki jak marchewka  to przysłowiowa „pestka”, o czym zaraz się przekonasz oglądając film umieszczony pod przepisem.

Blender Blendtec zblenduje na gładki sok nawet tak twarde składniki jak marchew

Oto nasz przepis na domowy sok Kubuś.

Przepis na sok Kubuś domowej roboty

Składniki (900 ml):

  • 2 duże, dojrzałe i słodkie brzoskwinie
  • 4 małe marchewki
  • 2 słodkie jabłka
  • 2 szklanki wody filtrowanej

Sposób przygotowania:

Umyj dokładnie brzoskwinie i pozbądź się pestek. Wyszoruj szczoteczką marchewki lub je obierz. Jabłka przekrój na ćwiartki, żeby usunąć ogryzki. Teraz wystarczy przełożyć wszystkie składniki do kielicha blendera razem z wodą i dokładnie zblendować.

Jeśli korzystasz z blendera Blendtec Designer lub Blendtec Pro 800 sprawa jest niezwykle prosta. Wystarczy skorzystać z programu „sok”, by w ciągu niespełna 2 minut powstał idealnie gładki sok.

Zobacz jakie to proste.

Pora na degustację. Ten sok jest gęsty, delikatnie słodki i pachnie brzoskwiniami. Oczywiście słodycz tego soku zależy tylko i wyłącznie od tego jak słodkie są owoce i warzywa 🙂Prosty sposób na zdrowy sok Kubuś

 

Na zdrowie!

1 thought on “Sok Kubuś pełen zdrowia i smaku. Prosto z blendera.”

  1. Rewelacyjny sok z blendera. Ja co prawda nie miałem takiego modelu do dyspozycji i wykorzystałem Brauna, ale jestem przekonany, że o takie coś właśnie chodziło w smaku 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart
Scroll to Top