Firma Blendtec istnieje od 1975 roku. Od początku specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości blenderów kielichowych. Blendtec jako pierwszy na świecie wprowadził śmigło (tępe ostrze) zamiast ostrych noży w swoich opatentowanych kielichach WildSide. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia mycie, ale przede wszystkim rozbija składniki zamiast je ciąć jak robią to inne blendery.

Nasze blendery charakteryzują się opatentowanych pięciokątnym kielichem, potężną mocą jakiej nie mają inne blendery (nawet nasz blender z linii Home ma większą moc niż konkurencyjne blendery z linii PRO). Blendtec to najbardziej zaawansowane blendery na świecie.

Można od lat je spotkać w najlepszych kawiarniach i restauracjach i oczywiście w Twoim domu. Dużym wyróżnikiem naszych blenderów jest to, że produkowane są one z tych samych materiałów co blendery Blendtec używane w gastronomii. Są praktycznie niezniszczalne i z pewnością niezawodne. Dlatego zyskują coraz większą rzeszę fanów na całym świecie!

Blendtec to najmocniejsze blendery kielichowe z długą gwarancją, produkowane w USA

Sprawdź co mówią i piszą o blenderach Blendtec.

 

 

Z całą pewnością to najlepszy blender jaki możesz kupić. Ma wszystko, a nawet więcej niż mógłbyś oczekiwać od blendera

Gadget Review, 2019

 

Tak został podsumowany nasz bestsellerowy blender Blendtec Designer 725 przez Gadget Review, który wybrał 20 najlepszych blenderów na rynku i poddał testowi ekspertów. Nasz Designer wygrał z najlepszymi markami na rynku jak Vitamix.

 

 

Po wielu poszukiwaniach oraz  zasięgnięciu opinii ekspertów blendowania na Twitterze, Blendtec był oczywistym wyborem.

Tobias Harris,  zawodnik NBA

 

Bardzo lubię koktajle i zawsze odwiedzałem miejsca, gdzie robią najlepsze. W końcu zdecydowałem, że zamiast kupować smoothie zacznę je robić sam w domu. Szybko odkryłem, że poza pysznymi koktajlami łatwo można zrobić zupy, masło orzechowe, soki oraz wiele innych potraw, które zaspokajałyby moje potrzeby żywieniowe.

 

 

Bestia ma moc! Dzięki tym grubym śmigłom rozbija (a nie sieka jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych ostrzy) składniki na nawet tak twarde jak kawał kłącza imbiru na kremowe koktajle.

Katarzyna Błażejewska-Sthur,  psychodietetyk oraz dietetyk kliniczny, autorka

Mimo, że testowany przeze mnie Blendtec Designer 725  ma olbrzymią moc (1800 Watt i 3.8 KM) to w czasie swojej pracy nie doprowadza do podgrzewania koktajlu… Kwadratowy kształt kielicha bez żadnych załamań oraz tępe śmigła umożliwiają bezpieczne  i szybkie wyjęcie WSZYSTKIEGO kilkoma ruchami silikonowej łopatki (nawet ciasto drożdżowe wyjęłam 3 ruchami!). I mogę ten blender dać dzieciom bez obaw o ich paluszki!

 

 

Designer 725 ma więcej koni mechanicznych niż niektóre gokarty i jest znacznie mocniejszy niż flagowe blendery innych marek co ma dla mnie kluczowe znaczenie przy robieniu zielonych koktajli

Magdalena Olszewska, założycielka bloga Surojadek.com, autorka

O naszym blenderze Designer 725 – Zrobienie koktajlu z najbardziej wymagających składników zajmuje… 30 – 40 sekund. Niezależnie od tego jakich składników użyjesz w tym blenderze wysokoobrotowym zawsze będą stanowiły jednolitą całość. To magia naprawdę ogromnej mocy i zastosowanych w nim rozwiązań.

Shopping Cart
Scroll to Top